Byfal

Blog

Publikujemy tu informacje dotyczące naszej branży oraz zakresu świadczonych usług.

  • Jak wybrać dobrą zamrażarkę sklepową? 02 marca 2021 14:23

    Jeśli prowadzimy swoją działalność gospodarczą i mamy sklep z artykułami spożywczymi takimi jak mięso czy lody, musimy posiadać także odpowiednią zamrażarkę, która spełni wszystkie wymagania. Wybór takiego urządzenia nie jest łatwy, dlatego musimy się zastanowić, czego potrzebujemy. Waga, pojemność i zużycie energii - tym najczęściej kierujemy się podczas wyboru zamrażarki. Aby wybór był trafny, należy przeanalizować to, do jakich celów będzie służyć nam zamrażarka.

  • Zamrażarki skrzyniowe - charakterystyka 02 marca 2021 14:05

    Zamrażarki zwykle wyobrażamy sobie jako niewielką przestrzeń w lodówce (o odczuwalnie niższej temperaturze), przystosowaną do przechowywania warzyw, owoców, mięsa i jego przetworów, pieczywa czy mrożonek. Są jednak i większe zamrażarki, zwane skrzyniowymi, które przeznaczone są do użytku komercyjnego, np. w dyskontach i marketach spożywczych. Czym się charakteryzują i gdzie jeszcze się sprawdzają?

  • Jaka zamrażarka sprawdzi się w sklepie spożywczym? 02 marca 2021 12:52

    Właściciele sklepów spożywczych prędzej czy później stają przed koniecznością wyboru zamrażarki do prowadzonej przez siebie działalności. Nawet jeśli nie planują oni sprzedaży mrożonek, w sezonie letnim muszą odpowiednio przechowywać jeden z najbardziej pożądanych przez klientów towarów – lody! Czym sprzedawcy powinni kierować się przy wyborze zamrażarki do sklepu?